Góry Bardzkie. Mapa [Galileos]

Wydawnictwo: Bezdroża

Opracowanie kartograficzne obejmuje obszar Gór Bardzkich z miastami: Ząbkowice Śląskie, Srebrna Góra, Bardo, Kłodzko. Jest to obszar ograniczony współrzędnymi 16°35 - 16°50 długości geograficznej wschodniej oraz 50°23-50°36 szerokości geograficznej północnej. Zaznaczono wszystkie szlaki piesze i rowerowe podając ich długości i czas przejścia szlaków pieszych oraz informacje przydatne turyście takie jak zabytki, noclegi, granice obszarów chronionych i rezerwatów. Mapa papierowa zawiera plan Barda w skali 1: 10 000. Strona opisowa to informacje o ciekawszych miejscowościach i miejscach z rejonu mapy ilustrowanych fotografiami. Na okładce fotografia Przełomu Bardzkiego wykonana z obrywu skalnego.

źródło opisu: http://bezdroza.pl/ksiazki/gory-bardzkie-mapa-galileos,o_041f.htm

źródło okładki: http://bezdroza.pl/ksiazki/gory-bardzkie-mapa-galileos,o_041f.htm

Mechtal | 2017-02-06
Na półkach