Litwa, Łotwa i Estonia. Zielony Przewodnik Michelin. Wydanie 1

Wydawnictwo: Septem

Kraje nadbałtyckie, choć niewielkie powierzchniowo, zapewnią udany wypoczynek nawet najbardziej wymagającym turystom. Temperatura Bałtyku niejednego może odstraszyć, ale mimo to w morzu da się kąpać i cieszyć jego białym piaskiem i długimi plażami. Miłośnicy natury skierują swe kroki do parków narodowych, by jeździć na rowerach i pływać kajakiem. Tallin, Ryga i Wilno to miasta, w których skupia się życie ekonomiczne, kulturalne i turystyczne krajów bałtyckich. W stolicach i miastach turystycznych nie brakuje różnorodnych imprez kulturalnych i festiwali.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion