Wyspy greckie. Zielony Przewodnik. Wydanie 1

Wydawnictwo: Septem
9788324641987

Wyspy greckie to niemal 10 tysięcy wysp i wysepek, które zapraszają turystów do siebie. Zachwycające niezwykłymi kolorami, niebieskim przejrzystym morzem, bielą domów i ochrą wzgórz. Kreta, Rodos, Cyklady, Wyspy Jońskie - każda inna i niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju, każda zaprasza turystów. Wyspy Greckie to nie tylko bogate dziedzictwo Starożytnej Grecji, to przepiękna kraina słońca, w której zima w zasadzie nie istnieje.Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!W trzech częściach Zielonego Przewodnika znajdziecie niezbędne informacje, dzięki którym odkryjecie cel Waszej podróży:* Organizacja podróży - informacje przydatne przed i w trakcie wyjazdu* O kraju - wiadomości geograficzno-historyczne i kulturowe* Odkrywanie Wysp Greckich - trasy zwiedzania i opisy interesujących miejsc* Gwiazdki - tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych ***zobacz koniecznie **warto odwiedzić *godne uwagiPełny zestaw dokładnych map:* Mapa ogólna kraju* Plany miast* Mapy tematyczne i trasy wycieczek* Wybrane adresy na każdą kieszeń* Hotele, pokoje gościnne, restauracje, bary i gospody* Propozycje zwiedzania z rodziną* Miejsca i atrakcje dla rodzin z dziećmi oznaczone symbolem Michelin.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion