9788324642083

* 20 tras przygotowanych przez miłośników motocyklowych wypraw* Jednodniowe pętle z dużych miast* Mapy z zaznaczonymi trasami* Szeroki opis mijanych miejsc i miejscowości * Praktyczny poradnik motocyklowego turystyZapraszamy w niezapomnianą podróż po Polsce, z dala od codziennego zgiełku, w stronę mniej uczęszczanych dróg i ciekawych miejsc. Polska. Przewodnik motocyklowy - jedyna taka pozycja na rynku wydawniczym - wskaże Ci 20 wyjątkowych tras przygotowanych przez miłośników wypraw na jednośladach. Nasza książka to nie tylko zbiór dokładnych map, ciekawostek i fotograficznych pamiątek z podróży. To kompletny przewodnik, dzięki któremu odpowiednio przygotujesz się do wycieczki oraz dowiesz się wiele o okolicach, które odwiedzisz. Razem z Polską. Przewodnikiem motocyklowym dojedziesz do miejsc, których istnienia nawet nie podejrzewałeś. Wszystkie są bliżej niż myślisz i czekają na odkrycie.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion