Zgłosuj na książki roku 2017

Holandia. Zielony Przewodnik. Wydanie 1

Wydawnictwo: Septem

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!Holandia to nie tylko królestwo rowerów, wiatraków i tulipanów. Ten najniżej położony kraj w Europie, zachwyca malowniczymi krajobrazami rodem z widokówek. Holandia Zielony Przewodnik podpowie, co warto, a co trzeba tu zobaczyć. Poprowadzi was krętymi kanałami i uliczkami rozrywkowego i zabytkowego Amsterdamu, podpowie których majestatycznych atrakcji Hagi nie wolno pominąć, a także wskaże urokliwe miasta i miasteczka, które koniecznie trzeba odwiedzić będąc w kraju Don Kichota.W trzech częściach Zielonego Przewodnika znajdziecie niezbędne informacje, dzięki którym odkryjecie cel Waszej podróży:* Organizacja podróży - informacje przydatne przed i w trakcie wyjazdu* O kraju - wiadomości geograficzno-historyczne i kulturowe* Odkrywanie Holandii - trasy zwiedzania i opisy interesujących miejsc* Gwiazdki - tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych ***zobacz koniecznie **warto odwiedzić *godne uwagiPełny zestaw dokładnych map:* Mapa ogólna kraju* Plany miast* Mapy tematyczne i trasy wycieczek.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion