Polska na dwóch kółkach. Wydanie 1

Wydawnictwo: Septem

Masz ochotę na wypoczynek na świeżym powietrzu? Chciałbyś wybrać się na rowerową wycieczkę, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może jesteś doświadczonym cyklistą, który szuka nowych, inspirujących szlaków? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, Polska na dwóch kółkach będzie odpowiednią książką dla Ciebie.Dzięki przewodnikowi Polska na dwóch kółkach będziesz mógł podziwiać krajobrazy z nowej perspektywy, wybierzesz rower dostosowany do Twoich potrzeb oraz poznasz atrakcyjne trasy, które pozwolą w pełni cieszyć się rowerową wycieczką. Zróżnicowanie zaprezentowanych odcinków sprawi, że z pewnością znajdziesz w przewodniku trasę dla siebie. Niezależnie od tego, czy siedzisz na siodełku częściej niż w fotelu, czy też wsiądziesz na rower po raz pierwszy od lat, wykorzystaj szansę i przekonaj się, ile pięknych miejsc można odwiedzić na dwóch kółkach.* 50 tras rowerowych po Polsce* trasy odpowiednie dla rodzin z dziećmi* praktyczny poradnik rowerowy.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion