Egipt. Zielony Przewodnik Michelin. Wydanie 2

Wydawnictwo: Septem

Egipt chyba każdemu człowiekowi kojarzy się ze starożytna kultura, monumentalnymi piramidami, tajemniczym Sfinksem, życiodajnym Nilem, mumiami faraonów, zagadkowymi hieroglifami i bezkresna pustynia z zielonymi wyspami-oazami. Jeśli do pamiątek wielkiej cywilizacji dodamy wspaniałe plaże nad Morzem Czerwonym i jedne z najlepszych na świecie miejsc do nurkowania, okaże się, ze Egipt to doskonały pomysł na wakacyjny wypoczynek.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion