Chorwacja dla żeglarzy. Ciche zatoki i gwarne przystanie. Przewodnik Rekreacyjny. Wydanie 2

Wydawnictwo: Septem

Chorwacja to wymarzone miejsce dla żeglarzy.Wybrzeże Adriatyku, pełne pięknych plaż i usiane setkami wysp, daje możliwość zorganizowania wyprawy atrakcyjnej zarówno dla tych, którzy łakną przygody, jak i dla osób nastawionych na relaks. Gorące słońce i morze w kolorze nieba co roku przyciągają tysiące amatorów sportów wodnych, a urokliwe i pełne ciekawych zabytków nadmorskie miasteczka nie pozwalają się nudzić nawet najbardziej wymagającym miłośnikom zwiedzania. Chorwacja dla żeglarzy. Adriatyckim szlakiem proponuje pięć kilkudniowych tras po wybrzeżu Morza Adriatyckiego, które prowadzą żeglarzy przez najciekawsze rejony nadmorskiej części kraju. Publikacja zawiera ponadto szereg praktycznych wiadomości dotyczących żeglugi pod chorwacką banderą, a także szczegółowe opisy marin, w których można zacumować jacht i odpocząć przed kolejnymi etapami podróży.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion