Zgłosuj na książki roku 2017

Włochy. Zielony Przewodnik. Wydanie 3

Wydawnictwo: Septem
9788324641970

Zielony Przewodnik Michelin podpowie Ci co warto, a co we Włoszech trzeba zobaczyć!Włochy - ojczyzna artystów, skarbnica zabytków, malownicza kraina rozgrzana życiodajnym słońcem. Trudno dociec, co w tym kraju jest piękniejsze i bardziej godne zachwytu: przyroda z budzącymi respekt ośnieżonymi Alpami, delikatna zielenią wzgórz Toskanii i błękitnymi zatokami Wenecji i Genui? Ślady historii, od grobowców etruskich począwszy, przez rzymskie ruiny, a na średniowiecznych miastach skończywszy? A może perły architektury, tak liczne, ze ich lista przekroczyłaby objętość niejednego przewodnika?Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!W trzech częściach Zielonego Przewodnika znajdziecie niezbędne informacje, dzięki którym odkryjecie cel Waszej podróży:Organizacja podróży - informacje przydatne przed i w trakcie wyjazduO kraju - wiadomości geograficzno-historyczne i kulturoweOdkrywanie Włoch - trasy zwiedzania i opisy interesujących miejscGwiazdki - tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych***zobacz koniecznie **warto odwiedzić *godne uwagiPełny zestaw dokładnych map:Mapa ogólna krajuPlany miastMapy tematyczne i trasy wycieczekWybrane adresy na każdą kieszeńHotele, pokoje gościnne, restauracje, bary i gospodyPropozycje zwiedzania z rodzinąMiejsca i atrakcje dla rodzin z dziećmi oznaczone symbolem Michelin

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion