Wybrzeże Dalmacji i Czarnogóry. Udane Wakacje. Wydanie 1

Wydawnictwo: Septem

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!Kto był na Wybrzeżu Dalmatyńskim ten zapamięta malownicze drogi, z których rozciągają się krajobrazy rodem z widokówki. Urzekające kamienne miasteczka, piękne kościółki i mury obronne, a pomiędzy nimi palmy. Europejska egzotyka na wyciągnięcie ręki! Przewodnik Michelin podpowie co na wybrzeżu Dalmacji i Czarnogóry trzeba, a co warto zobaczyć.Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata.W trzech częściach przewodnika z serii "Udane wakacje" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży:* informacje praktyczne - przydatne przed i w trakcie podróży* zaproszenie do podróży - część prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe* Wybrzeże Dalmacji i Wybrzeże Czarnogóry - rozdziały proponujące trasy zwiedzania miast i opisujące interesujące miejsca* Gwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych) *** zobacz koniecznie ** warto odwiedzić * godne uwagi* Precyzyjne mapy* mapa wybrzeża Dalmacji na wewnętrznej stronie przedniej okładki* mapy najważniejszych miast* mapa Wybrzeża Czarnogóry na wewnętrznej stronie tylnej okładki.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion