Rzym. Udany Weekend. Wydanie 3

Wydawnictwo: Septem

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina! Publikacja pozwoli turyście poczuć unikalny klimat tego miejsca i wybrać najbardziej urokliwe zakątki do zwiedzania. Zapraszamy w podroż po najwspanialszych miastach świata. W trzech częściach przewodnika z serii "Udany weekend" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podroży: * informacje praktyczne - przydatne przed i w trakcie podroży * zaproszenie do podroży - cześć prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe * dzielnice i zabytki - rozdział proponujący trasy zwiedzania danego miasta i opisujący interesujące miejsca Gwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych) *** zobacz koniecznie ** warto odwiedzić * godne uwagi Precyzyjne mapy * mapa całego miasta na wewnętrznej stronie przedniej okładki * Rzym praktyczny na wewnętrznej stronie tylnej okładki* mapy poszczególnych dzielnic i plany zabytków.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion