Zgłosuj na książki roku 2017

Aktywnie po Polsce. Przewodnik dla ludzi pełnych energii. Wydanie 1

Wydawnictwo: Septem
9788324642021

Zapraszamy na wakacje z adrenaliną! Aktywnie po Polsce. Przewodnik dla ludzi pełnych energii to propozycja stworzona z myślą o turystach nastawionych na łączenie wycieczki krajoznawczej z wysiłkiem fizycznym. Nie trzeba mieć wspaniałej kondycji, aby spędzić urlop w ruchu. Ideą przewodnika jest stworzenie listy miejsc z możliwościami aktywnego wypoczynku dla wszystkich! Każdy znajdzie tu coś dla siebie – stoki narciarskie, szlaki kajakowe, rowerowe i piesze, kąpieliska i aquaparki, miejsca do wspinaczki i wiele, wiele innych.Podział na żywioły w obrębie 20 opisywanych regionów pozwala na lepszą orientację w treści przewodnika. Miłośnicy bardziej ekstremalnych przeżyć znajdą dodatkowe propozycje aktywnego wypoczynku w ramkach z informacjami praktycznymi na końcu każdego rozdziału. * 20 regionów * Główne atrakcje dla aktywnych zebrane na początku przewodnika * Gdzie najlepiej na... – podział Polski pod względem możliwości uprawiania danego sportu * Obszerne informacje praktyczne.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion