Toskania. Zielony Przewodnik. Wydanie 3

Wydawnictwo: Septem
9788324641963

Toskania - urzekająca wiosną i zachwycająca jesienią! Przewodnik Michelin pomoże Ci ją odkryć!Toskania - prastare wsie, opactwa i twierdze rozproszone wśród łagodnych wzgórz. Toskania jest również pełna dzieł najwybitniejszych artystów, których prace można podziwiać przede wszystkim w licznych galeriach i świątyniach jej stolicy - Florencji. Ten przepiękny region łączy w sobie źródła europejskiej sztuki, a także miejsca swojskie, które można zwiedzać bez końca, i w których można bez końca odpoczywać. To m.in urokliwe: Siena, Arezzo, Lukka, Piza, Volterra, Prato, Pistoia.Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!W trzech częściach Zielonego Przewodnika znajdziecie niezbędne informacje, dzięki którym odkryjecie cel Waszej podróży:* Organizacja podróży - informacje przydatne przed i w trakcie wyjazdu* O kraju - wiadomości geograficzno-historyczne i kulturowe* Odkrywanie Toskanii - trasy zwiedzania i opisy interesujących miejsc* Gwiazdki - tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych ***zobacz koniecznie **warto odwiedzić *godne uwagiPełny zestaw dokładnych map:* Mapa ogólna kraju* Plany miast* Mapy tematyczne i trasy wycieczek* Wybrane adresy na każdą kieszeń* Hotele, pokoje gościnne, restauracje, bary i gospody* Propozycje zwiedzania z rodziną* Miejsca i atrakcje dla rodzin z dziećmi oznaczone symbolem Michelin.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion