Paryż. Udany weekend. Wydanie 4

Wydawnictwo: Septem

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!Czy jest ktoś, kto może przedstawić Paryż lepiej niż Michelin? Każde z paryskich miejsc jest unikalne i niepowtarzalne. Subtelna alchemia wyczuwalna w ich atmosferze sprawia, że od razu wiemy, gdzie jesteśmy. Dzięki temu przewodnikowi każdy może znaleźć swój własny Paryż - Paryż małych kafejek, miasto wspaniałych zabytków i luksusowych butików, bądź Paryż Wiktora Hugo i Aleksandra Dumas. Dzięki informacjom sprawdzonym przez pokolenia profesjonalistów weekend w Paryżu musi się udać.Zapraszamy w podroż po najwspanialszych miastach świata.W trzech częściach przewodnika z serii "Udany weekend" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podroży:* informacje praktyczne - przydatne przed i w trakcie podroży* zaproszenie do podroży - cześć prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe* dzielnice i zabytki - rozdział proponujący trasy zwiedzania danego miasta i opisujący interesujące miejsca* Gwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych) *** zobacz koniecznie ** warto odwiedzić * godne uwagi* Precyzyjne mapy* mapa całego miasta na wewnętrznej stronie przedniej okładki* mapy poszczególnych dzielnic i plany zabytków* plan komunikacji miejskiej na wewnętrznej stronie tylnej okładki.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion