Wyspy Kanaryjskie. Udane Wakacje. Wydanie 1

Wydawnictwo: Septem

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!Wyspy Kanaryjskie, to archipelag kilkunastu wysp, z których kilka jest licznie odwiedzanych przez turystów, bo sezon trwa tu cały rok! Podróżujący znajdują wytchnienie na słonecznych plażach, podczas spacerów po wulkanicznych skałach czy nurkując w okolicznych zatokach. Bogate w atrakcje wyspy przyciągają nawet najbardziej wybrednych turystów. Przewodnik Michelin podpowie każdemu co warto, a co koniecznie trzeba tu zobaczyć.Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata.W trzech częściach przewodnika z serii "Udane wakacje" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży:* informacje praktyczne - przydatne przed i w trakcie podróży* zaproszenie do podróży - część prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe* Wyspy Kanaryjskie - rozdziały proponujące trasy zwiedzania miast i opisujące interesujące miejsca *Gwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych) *** zobacz koniecznie ** warto odwiedzić * godne uwagi* Precyzyjne mapy* mapa Wysp Kanaryjskich na wewnętrznej stronie okładki* mapy najważniejszych miast.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion