Lizbona. Przewodnik - Celownik

Seria: Przewodnik - Celownik
Wydawnictwo: Septem
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

"Quem nao tem visto Lisboa, nao tem visto coisa boa" - "Kto nie widział Lizbony, nie widział rzeczy cudnej" - mawiają Portugalczycy, a poeta Fernando Pessoa pisał: "Podróżnemu od strony morza Lizbona już z daleka jawi się jako olśniewająca wizja senna". Olissipo, jak nazywali miasto Rzymianie, zachwyca swą różnorodnością, labiryntem splątanych uliczek, malowniczymi zaułkami i siedmioma wzgórzami, z których rozciągają się niezwykłe widoki.Zapraszamy do urzekającej Lizbony!* Atlas Lizbony* Alfabetyczny leksykon 126 największych atrakcji turystycznych* Ponad 160 kolorowych fotografii* Zwięzły szkic krajoznawczy* Podstawowe informacje praktyczne* Przejrzysty system odsyłaczy... a wszystko po to, by w nieskrępowany sposób cieszyć się Lizboną, bezbłędnie trafiać do wybranych przez siebie celów, ułożyć własny plan zwiedzania, poznać i zobaczyć najciekawsze miejsca w mieście.Przewodniki - Celowniki to nowatorskie publikacje turystyczne, opisujące najciekawsze miasta i regiony Europy. Ich wyróżnikiem są dokładne mapy oraz zwięzłe, przygotowane w formie leksykonu i ilustrowane zdjęciami opisy atrakcji turystycznych. Nowe przewodniki dają swobodę podczas zwiedzania, wolność i niezależność podczas wycieczek i podróży. Pozwalają w prosty sposób odnajdywać w terenie interesujące miejsca i identyfikować obiekty. Mapa, tekst i zdjęcia uzupełniają się i tworzą wzajemnie powiązaną całość, która sprawi, ze samodzielne zwiedzanie regionu stanie się prawdziwa przyjemnością!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

kajasl | 2015-03-13
Na półkach: Przeczytane, Przewodniki
Przeczytana: 24 stycznia 2015

Przewodniki tego wydawnictwa są bardzo dobre. Pokazane ciekawe miejsca z opisami , wszystko można łatwo odszukać.

Marcin | 2015-01-18