Zgłosuj na książki roku 2017

8 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

tomjan | 2016-04-25
Przeczytana: kwiecień 2016

Książka opisuje różne metody radzenia sobie z trudnościami życia codziennego - odrzucenie, brak szczęścia, lęki i obawy, smutek, depresja, śmierć, itp. Autorzy przedstawili sposoby 'zdrowego' myślenia, a zamieszczone ćwiczenia pozwalają czytelnikowi w jakimś stopniu uporać się ze swoimi problemami. Ukazane zostały metody kontroli uczuć, emocji, zmiany schematu myślenia, nastroju, ogólnie rzecz ujmując poprawy jakości życia. 8/10 za to, że zamieszczone ćwiczenia są czasami zbyt ogólne.

Maria Tarczyńska | 2015-06-18

Czytałam wiele lat temu i nie pamiętam dobrze. Zrobiła na mnie wrażenie bo jak na Bandlera była dość filozoficzna i dużo mnie NLP-owska. Nawet fajna :) Ponownie do przeczytania, bo nie pamiętam żadnych konkretów. Samo wrażenie ogólne.

Animal | 2017-10-15
elaine | 2017-11-30