Sztuka wojny w uwodzeniu kobiet. Mądrość mistrza Sun Tzu w służbie podrywu

Tłumaczenie: Katarzyna Schmidt
Wydawnictwo: Sensus
The Art of War for Dating: Master Sun Tzu's Tactics to Win Over Wome

Mistrzowskie strategie uwodzenia. * Jak zdobywać kobiety dzięki mądrości chińskiego taktyka? * Jak strategicznie przygotować się do miłosnych podbojów? * Jak oczarować, uwieść i zwabić do łóżka piękne kobiety? * Jak zostać jedynym zwycięzcą na placu boju i zgarnąć najcenniejsze łupy? Musisz nauczyć się zasad gry. A potem musisz grać lepiej niż inni. Albert EinsteinSztuka wojny Sun Tzu to jedna z najcenniejszych książek w całej światowej literaturze, nic więc dziwnego, że jej egzemplarz znajduje się w biblioteczce każdego człowieka sukcesu. Czy wiesz jednak, że wojenne strategie Sun Tzu to również bezcenna lekcja w sztuce uwodzenia?Podrywanie kobiet to najprawdziwsza wojna. Możesz powrócić z niej z tarczą... albo na tarczy. Jeśli do tej pory schodziłeś z pola bitwy pokonany przez lepiej przygotowanych taktycznie przeciwników, czas, by to wreszcie zmienić. Twoim największym sprzymierzeńcem na drodze do zwycięstwa zostanie mistrz Sun Tzu, który nie tylko ustalał zasady, strategie oraz metody pokonywania wrogów czy wygrywania wojen, ale udało mu się przy okazji opracować strategie zdobywania kobiet i zaciągania ich do sypialni. Jak się okazuje, istnieje bardzo niewiele różnic między podrywaniem kobiet a dokonywaniem zamachu stanu.Poznaj i zastosuj najskuteczniejsze strategie zdobywania kobiet. W tym celu najpierw musisz dowiedzieć się, jak rozumuje i czego naprawdę potrzebuje płeć piękna, a także odkryć, jak kobiety postrzegają kwestię atrakcyjności. Kolejnym krokiem będzie opanowanie sztuki rozpoczynania rozmowy i czarowania słowem. I jeszcze rzecz najważniejsza: musisz nauczyć się rozpoznawać kobiety, których należy unikać, i zrozumieć, jak przyciągać do siebie Twój ulubiony typ dziewczyn.Jeśli nie planujesz, spodziewaj się porażki! * Prawa organizacji i dyscypliny wojskowej, czyli poznaj moc wsparcia swoich męskich przyjaciół. * Prowadzenie wojny, czyli odkryj, czego pragną kobiety i jakie taktyki najlepiej na nie działają. * Taktyka, czyli zorientuj się, kiedy, jak i do kogo podejść, oraz rozgryź kobiecą mowę ciała. * Manewrowanie armią, czyli chadzaj tam, gdzie najchętniej przychodzą kobiety. * Ukształtowanie terenu, czyli przygotuj się na pokonywanie niespodziewanych przeszkód.Eric Rogell - jest twórcą strony TheBachelorGuy.com, źródła informacji dla wszystkich facetów, którzy chcą wyróżnić się na tle innych mężczyzn i pozbyć się łatki neandertalczyka bez konieczności stosowania kremu do opalania przed pójściem spać. Eric jest zasłużonym weteranem wojny płci, dwukrotnie pojmanym przez nieprzyjaciela (na szczęście za każdym razem udało mu się uciec).

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion