Dlaczego powinnaś wciąż całować tego samego mężczyznę? 10 i pół powodu

Wydawnictwo: Sensus

Przysięgaliście sobie miłość na wieki, ale gdzieś po drodze entuzjazm z Was wyparował? Przyzwyczajenia codziennego życia mogą zamordować i wypatroszyć najtkliwsze nawet uczucie. Wciąż pamiętasz te romantyczne spacery przy blasku zachodzącego słońca, wspólne kąpiele, nawet zmywanie we dwójkę? Wszystko to było kiedyś zabawne. Niby banał, a jednak sprawiał, że życie nabierało zupełnie innego smaku. Czy urok tych pierwszych miesięcy można przywrócić i utrzymać? Nie tylko można, ale wręcz należy! Zamień nudną, codzienną sztampę w miłosne fajerwerki!Jeśli chcesz mieć piękne ciało, uprawiasz sport. Kiedy chcesz wzbogacić swoje wnętrze, korzystasz z biblioteki. A co robisz, żeby Twój związek był piękny i bogaty, by nie miał nieciekawych zwisów, nie dostawał zadyszki i nieustannie ewoluował? Nim to pytanie pogrąży Cię w głębokiej zadumie, spieszymy donieść, że z myślą o Twoim szczęściu u boku ukochanej osoby przygotowaliśmy poradnik uzupełniony zestawami ćwiczeń. Złap tę niezwykłą instrukcję i śmiało bierz się do reanimacji Waszego rekina, o przepraszam, Waszego związku. Ten potężny zastrzyk adrenaliny sprawi, że jego serce zacznie bić z nieznaną Ci wcześniej mocą!Ponowne odkrywanie siebie * Okazywanie wdzięczności i szacunku. * Odnajdowanie równowagi w związku. * Ćwiczenie romantyzmu dnia powszedniego. * Tworzenie wspólnych planów na dziś i jutro. * Słuchanie i mówienie o smutkach oraz radościach.Wiesz już? A zatem stosuj! Rady, uwagi i ćwiczenia praktyczne.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!