Miłosna odnowa. Wielka miłość w dojrzałym związku

Wydawnictwo: Sensus

* Naucz się rozumieć wewnętrzny świat swojej drugiej połówki* Odkryj tajemnicę nieustającego romantycznego zauroczenia* Pozbądź się swoich lęków, frustracji i zahamowań* Poznaj radość świadomego partnerstwa Ta książka pomoże każdej parze w zdobyciu upragnionej miłości, kryjącej się za bezładem relacji międzyludzkich. Byłem świadkiem wprowadzania tej teorii w życie i mogę powiedzieć, że to działa! lek.med. James A. Hall Miłosna odnowa. Wielka miłość w dojrzałym związku jest jak mapa dla par szukających ścieżki do intymności, bliskości i namiętnej przyjaźni. To najbardziej praktyczna książka o relacjach między partnerami w związku, jaką kiedykolwiek miałam w rękach. dr Marion Salomon Miłosna odnowa. Wielka miłość w dojrzałym związku to wspaniała książka - jest to najbardziej przenikliwa i przekonująca pozycja poruszająca temat zawiłości związków małżeńskich, jaką kiedykolwiek czytałam.Ann Roberts,była prezes Rockefeller Family FundBestseller według rankingu "New York Timesa"Ponad dwa miliony sprzedanych egzemplarzyPamiętasz początki swojego związku? Wzajemną fascynację, która przerodziła się w romantyczną miłość? Pierwszy dotyk, pocałunek, pierwsze wyjście do kina, długie spacery i rozmowy? Z czasem jednak miłość powszednieje, zaczynamy traktować ją jak coś oczywistego i przestajemy się starać. Oddalamy się od swojego partnera i brakuje nam motywacji, żeby podtrzymywać te więzi. A przecież wcale nie musi tak być. Płomień, który raz udało Wam się wzniecić, możne znów rozbłysnąć pełnym blaskiem. Książka przeznaczona jest dla wszystkich par, zarówno tych znajdujących się w długoletnim związku, jak i takich, które pragną od początku tworzyć dojrzałe miłosne relacje. Za pomocą serii sprawdzonych, opisanych jasno ćwiczeń, które można wykonywać w zaciszu własnego domu, możecie nie tylko dowiedzieć się czegoś więcej o sobie, swoich potrzebach i rzeczach, które Was bolą, ale też nauczyć się rozwiązywać wszelkiego typu problemy i kryzysy. Ta książka pomoże Wam stworzyć pełen miłości i wsparcia związek, w którym znajdziecie spokój i radość. * Sztuka ponownego wzniecenia romantycznej miłości. * Rozwiązywanie konfliktów w dorosłym związku. * Podtrzymywanie wzajemnego rozwoju i wsparcia. * Zamiana stłumionej frustracji w empatię i zrozumienie.Zapoznajcie się koniecznie również z książką Miłosna odnowa. Program ćwiczeń dla par, która dostarczy Wam bezcennych wskazówek na temat aktywnej pracy nad Waszym związkiem.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!