Desery i przekąski

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk

Każda chwila może być słodka wystarczy dobry pomysł i szczypta fantazji w kuchni. Dziesiątki przepisów na słodycze i przekąski.

PolkaPati | 2016-10-17
Przeczytana: 17 października 2016

Jakiś czas temu pojawiła się u mnie pasja do pieczenia. Postanowiłam zakupić jakieś fajne przepisy, które będę potrafiła zrobić.
Miałam kupić kilka książek z księgarni internetowej i przy okazji zamówiłam i tą oto książkę, moja tylko różni sie okładką (jest ładniejsza i kolorowa :D).
Książka jest świetnie zilustrowana i również świetnie opisana. Jak dla mnie nadaje sie dla początkujących (czyli dla mnie) jak i osób już ogarniętych w temacie wypieków i przekąsek.
To tylko przedsmak co znajduje sie w książce, jest wiele innych fantastycznych przepisów. Przy każdym przepisie znajduje sie Czas przyrządzania danej potrawy oraz Stopień trudności jak Lista składników i Przygotowanie.

zielonooka | 2014-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2014