Pięć życzeń. Jak odpowiedź na jedno pytanie może zmienić całe Twoje życie

Wydawnictwo: Sensus
9788324620463

Przekuwaj pragnienia w cele* Inspiracja do zmiany życia na lepsze* Wewnętrzna siła do przeobrażania swojego świata* Szczęśliwe spełnianie wszystkich Twoich życzeń* Pytania pozwalające znaleźć właściwe odpowiedzi* Wykorzystywanie zdobytej wiedzy w praktyceNie czekaj na promocję u złotej rybki!Nigdy nie wiesz, kiedy to się stanie - kiedy nagle ktoś lub coś odmieni Twój prywatny świat. W dodatku nie musi być to wcale wydarzenie powszechnie uznawane za życiowy przełom. Często to właśnie krótkie chwile, nieoczekiwane rozmowy czy przypadkowo poznani ludzie całkowicie zmieniają tor pociągu, którym właśnie jedziesz.Gay Hendricks doświadczył takiego szczególnego momentu podczas rozmowy na jednym z przyjęć. Rada, którą otrzymał w czasie tamtego magicznego spotkania, umożliwiła mu rozpoczęcie wymarzonego życia. W swojej książce strona po stronie przekazuje Ci cenną wiedzę, którą wówczas zdobył. Może to, że wziąłeś ją do ręki, wcale nie jest zbiegiem okoliczności? Ta książka kryje w sobie dwa wielkie dary: niesamowitą historię oraz sposób na przyśpieszenie manifestacji Twoich celów i pragnień. Przekonaj się, czy nadszedł czas, by Twoje sny stały się rzeczywistością...Wyobraź sobie:siebie za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.Zadaj sobie pytanie:czy Twoje życie było całkowicie udane?Odpowiadając na nie, zastanów się:czego Ci brakowało, aby je określić jako w pełni szczęśliwe?A teraz przekształć swoje życzenie w cel, który chciałbyś osiągnąć, i zacznij o nim myśleć w czasie teraźniejszym. Kiedy faktycznie Twoje życie stanie się już w większości zapisaną księgą, zrozumiesz, że właśnie te słowa pomogły Ci ziścić Twoje marzenia.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

hienka7 | 2013-12-05
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 05 grudnia 2013

"Nigdy nie wiesz, kiedy to się stanie — kiedy nagle ktoś lub coś odmieni Twój prywatny świat. W dodatku nie musi być to wcale wydarzenie powszechnie uznawane za życiowy przełom. Często to właśnie krótkie chwile, nieoczekiwane rozmowy czy przypadkowo poznani ludzie całkowicie zmieniają tor pociągu, którym właśnie jedziesz."
Wyobraź sobie, że leżysz na łożu śmierci i ktoś zadaje Ci jedno pytanie: Czy twoje życie było całkowicie udane? - odpowiedź może być tylko tak lub nie. Jeśli odpowiedź jest na nie to zadaj sobie pytanie co musiałoby się wydarzyć, żeby było ono udane. Potem zamień to w swój cel. To pytanie zadane autorowi podczas przyjęcia skłoniło go do zmiany swojego życia i napisania książki.

Bożena | 2017-05-09
Przeczytana: 11 kwietnia 2017