Jak zdradzać, czyli poradnik dla niewiernego mężczyzny

Wydawnictwo: Sensus
2 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

Sztuka prowadzenia podwójnego życia.Jak nie dać się przyłapać?Jak ukrywać dowody?Jak umiejętnie kłamać?Przeczytaj, zanim wpadniesz!!! Tylko dla Twoich oczu?Drogi mężczyzno. Podwójne życie to nie robota dla mięczaków. Potrzeba odpowiedniej dawki sprytu, pomysłowości, perfidii, inteligencji, a czasem nawet jasnowidzenia, by nie dać się przyłapać na rozkosznych skokach w bok. Zastanawiasz się może, co by na Twoim miejscu zrobił władca kobiecych serc - James Bond? Teraz nie musisz już kombinować, jak ukryć dowody "zbrodni" i odsunąć od siebie podejrzenia. Dzięki specjalnie dla Ciebie obmyślonej strategii działań wyjdziesz cało z każdej opresji. Nauczysz się także stwarzać sobie bezpieczną przystań w zapasowym porcie. Z taką instrukcją obsługi niestraszna Ci będzie żadna inwigilacja, wścibianie nosa i niewygodne pytania. Teraz świat to za mało, bo przecież żyje się tylko dwa razy!Jak kłamać przekonująco i nie pozwolić, by zdradziła Cię mowa ciała?Gdzie i jak się spotykać, by zminimalizować ryzyko przyłapania?Co zrobić, by nie wydały Cię Twój telefon i komputer?Do czego zdolna jest podejrzliwa kobieta?Jak umiejętnie gospodarować czasem?W jaki sposób zrywać z kochanką?

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Paula_K | 2019-03-18
Przeczytana: 18 marca 2019

Słaba jako poradnik. Nie ma tam żadnych konkretnych wskazówek, których nie znałby przeciętny, nawet średnio inteligentny mężczyzna. Autorka chciała najwyraźniej wzbudzić sensację podejmując taki temat jako kobieta. Większość opisanych tu wykrętów i uników jest po prostu żenująca.

Ponieważ z tej lektury wynika, że zdrady są wspaniałe, życzę autorce, aby i ona doświadczyła na własnej skórze zdrady ukochanego partnera, bo karma wraca.

Sylwia Stargazer Melon | 2014-09-28

Przeczytałam fragment ściągnięty z chomika i więcej mi nie potrzeba... Jestem zniesmaczona, że taka ''książka' w ogóle powstała. Żeby jeszcze facet ją napisał! Ale nie! To kobieta... SZOK. Gdybym była niewiernym facetem z pewnością dałabym 10, ale jestem kobietą więc...