Doskonałe umiejętności interpersonalne. Wszystko, czego potrzebujesz, aby udało ci się za pierwszym razem

Wydawnictwo: Rebis
9788371209628
poradniki

Poradnik pokazuje, jak radzić sobie z ludźmi i świadomie wpływać na ich decyzje. Jest skierowany do każdego, komu zależy na dobrych relacjach z innymi czy to w pracy, czy w domu. Może się także przydać nauczycielom i wykładowcom, gdyż szczególną uwagę autor poświęca osobom uważanym za trudne.

Ola | 2013-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2013

Pomijając kilka ciekawych informacji, nieliczne, a trafiające w sedno komentarze i ogrom "rad", które dotyczą automatycznie wykonywanych przez nas czynności, uważam, że książka przeznaczona jest dla "robotów", a nie ludzi ceniących sobie dobre relacje interpersonalne. Nie wyobrażam sobie człowieka stosującego opisane w książce mechanizmy, a właściwie dokładnie i krok po kroku przedstawione "pożądane umiejętności" jednocześnie zachowując naturalność.

Kacper | 2013-10-19
Przeczytana: kwiecień 2011

Dobre dla psychopatów, by ci mogli tuszować brak emocji i empatii. Niestety książka nie pomaga nam zgłębić natury ludzkiej która to jest kluczem dla odpowiednich relacji.

Ania | 2013-09-20

NIC ODKRYWCZEGO JAK DLA MNIE i chyba nie zmieni w moim życiu nic, tylko utrwali kilka mądrych cytatów, które wystarczyłyby zamiast całej tej książki...

Juliett | 2016-12-10
Na półkach: 2016, Przeczytane