Esencja smaku

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
9788360207239

Książka kucharska jakiej nie było! Robert Sowa, szef kuchni hotelu Jan III Sobieski, kucharz Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej, laureat Oskara Kulinarnego postanowił podzielić się swoimi kulinarnymi sekretami! Arcysmaczne i nowatorskie przepisy. Potrawy lekkie i zdrowe, wyrafinowane i takie, które przygotowuje się w chwilę, a wszystkie podane w taki sposób, by nie tylko doskonale smakowały, ale i cieszyły oczy. Wspaniałe zdjęcia, mistrzostwo stylizacji kulinarnej

Morrigan | 2012-02-26
Przeczytana: 06 października 2012

Ciekawa, do przełożenia w naszych kuchniach, zwłaszcza jeśli dla kogoś gotowanie to nie tylko wrzucenie kilku składników do garnka i zaspokojenie głodu. Większość przepisów do wypróbowania w domu, na obiad w rodzinnym gronie. Idealnie się sprawdzą, zwłaszcza jeśli ktoś celebruje czas spędzony z rodziną i naprawdę dobre jedzenie.

Katarzyna | 2014-02-24

rewelacyjna książka, która każdego sceptyka jest w stanie zamienić w gastroseksualnego fetyszystę. moim zdaniem. moim doświadczeniem.

trzcinowisko | 2011-05-02
Przeczytana: 2010 rok