Realizacja. Droga do wykonania planów

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Tym, czego Ci trzeba, jest: * siła, pomagająca doprowadzić każdy projekt do końca * energia, pozwalająca osiągać ponadprzeciętne wyniki * inspiracja, zapewniająca gładkie i bezbolesne przeprowadzenie każdego planuInteligentny plan i zręczna realizacjaJak zdefiniować proces realizacji? To coś więcej niż zwykłe zarządzanie. To przeprowadzenie zaplanowanego zadania od początku do końca, płynnie, efektywnie i z sukcesem, przy pełnym zaangażowaniu i użyciu najodpowiedniejszych narzędzi. To podejmowanie decyzji, planowanie, tworzenie harmonogramu, jak również organizowanie ludzi i zasobów, zarządzanie pieniędzmi oraz kontrola jakości.Zdobądź praktyczne informacje, ułatwiające skuteczną realizację rozpoczętych planów i projektów -- przy pomocy innych lub na własną rękę. Naucz się zarządzać własną osobą oraz analizować i rozwiązywać problemy, które mogą zakłócić tok pracy nad podjętymi przez Ciebie przedsięwzięciami. * Planowanie -- ustalanie i przekazywanie celów, produktywne zarządzanie czasem. * Kierowanie ludźmi -- mikrozarządzanie, zasady komunikacji, zadania administracyjne. * Prowadzenie projektów -- podstawy budżetowania, kontakty zewnętrzne i marketing. * Rozwój firmy -- identyfikowanie przyczyn problemów i ich rozwiązywanie.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion