Alchemia manipulacji. Wydanie II

Wydawnictwo: Onepress

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

yanek | 2014-03-30
Przeczytana: 30 marca 2014

Po "Transformacji" miałem nadzieję na kolejną książkę pełną wiedzy i treści merytorycznych. Niestety zawiodłem się. Wszystkie metody opisane w książce można by zawrzeć w niewielkiej, kilkunastostronicowej broszurze i efekt byłby taki sam.

Książka jest w większości opowieścią o osobistych sukcesach sprzedażowych Richarda Bandlera. Historie są oparte w większości na temacie sprzedaży samochodów. Bez zmian pozostał irytujący arogancki ton wypowiedzi, tutaj ulega nawet nasileniu.

Bandler nie pozostawia czytelnikowi miejsca na przemyślenia, nie stara się go nauczyć. Opisuje właściwie jak jemu wspaniale idzie przy sprzedaży i oczekuje, a nawet wymaga od czytelnika, iż będzie się na nim bezwzględnie wzorował.

Raczej nie polecam nikomu, kto nie jest zagorzałym "fanem" Bandlera.

Gazela123 | 2017-09-22
Na półkach: Sprzedaż, Przeczytane