Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Encyklopedia zdrowia

Wydawnictwo: MADA
poradniki

Jest to obszerny przewodnik po zagadnieniach dotyczących grup krwi, omawiający szczegółowo: podatność na choroby, reakcje alergiczne, objawy chorób, zdrowie układu trawiennego, zmęczenie, metody pobudzania układu odpornościowego, sposoby usprawniania procesów umysłowych, metody detoksyfikacji i odtruwania organizmu, zdrowie skóry, ochronę przed chorobą sercowo-naczyniową, pożywienie, zioła i suplementy.

Michelle | 2016-01-30
Siuks | 2014-11-01