Najniebezpieczniejsza książka o biznesie, jaką przeczytasz w swoim życiu

Wydawnictwo: Onepress
3 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Czytasz na własną odpowiedzialność. Po lekturze tej książki nic nie będzie już takie samo i nikt nie będzie taki sam!W swojej działalności zawodowej spotkałeś się już z całą masą niepodważalnych prawd. Metoda kija i marchewki, wydobywanie ukrytej charyzmy, perswazyjne sposoby wpływania na otoczenie. Jednak w zarządzaniu jak na wojnie - nie ma czasu, by próbować i błądzić po omacku. Zwyciężasz albo przegrywasz, nie istnieje trzecia opcja. Trzeba być twardym: konkurencja cały czas wyjmuje pieniądze z Twojej kieszeni i robi to, nie czekając, aż będziesz gotów. Jeśli chcesz zwyciężyć, musisz działać szybciej, sprawniej i skuteczniej! Skończyła się zabawa i przyszedł czas na poważną rozgrywkę.Spójrz na przedstawicieli wywiadu wojskowego i cywilnego - ich zachowania cechuje automatyzm, rozmowy z ludźmi mają zawsze określony cel, a działania są podejmowane błyskawicznie. Umiejętności wywiadowcze można zaadaptować do realiów biznesu. Co więcej, dają one olbrzymią przewagę! Trik polega na tym, by wiedzieć dokładnie, JAK stosować taktyki wywiadowcze na arenie biznesu. Autorzy, wieloletni pracownicy służb specjalnych, przedstawiają własny model badania osobowości pracowników. Przekonaj się, jak ułatwi Ci on kierowanie swoimi podwładnymi i? sobą samym!Zostań tajnym agentem swojej firmy i przekonaj się, że potrafisz:klasyfikować osobowości jak profiler,stawiać pytania niczym poligrafer,osiągać porozumienie jak negocjator,budować sieć kontaktów jak szpieg,prowadzić rozmowę jak przesłuchujący,tworzyć zespół jak siły specjalne.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Morganna | 2017-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2017

Nie przebrnęłam. Bardzo słaba merytorycznie, stylistycznie też mnie irytowała. Autor chyba ma jakiś problem z ego.

Weekend | 2014-10-13
MikeC | 2016-10-03