Strategia reklamy marki, produktów i usług. Wydanie II rozszerzone

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

bulka_pszenna | 2015-12-23

Słaba książka, właściwie kompletnie nie na temat. Podstawy podstaw - piramida Maslowa, marketing mix, tabele prof. Gobana-Klasa, Kotlera itd. Oprócz tego dobrze by było, żeby tworząc taką książkę, rozróżniać font od czcionki i stosować nazewnictwo poprawnie. Pomijam już fakt, że w książce, która teoretycznie ma być o strategii, połowa poświęcona jest przedstawieniu przykładu papieru firmowego, wizytówek, logo itd. Co w strategii robi wyjaśnienie, czym jest kampania społeczna? To dla mnie pozostanie zagadką. Szanujmy czas czytelników.

Damian Miziołek | 2017-01-25
Przeczytana: 2016 rok