Alimenty

Wydawnictwo: Harmonia
poradniki

Co zrobić, kiedy los sprawi, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie zapewnić sobie godziwego życia?Albo gdy mężczyzna chciałby zredukować swoją rolę jako ojca tylko do aktu poczęcia dziecka?A co ze świadczeniami na rzecz małżonka w przypadku rozwodu?Kto i od kogo może żądać alimentów?Jak dochodzić renty alimentacyjnej przed sądem?Jak napisać do sądu pozew alimentacyjny?Kiedy wygasa obowiązek alimentacyjny?Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w niniejszym poradniku. Znajdziesz tu również przykłady pozwów sądowych m.in. o alimenty na rzecz małoletniego dziecka czy też na Twoją rzecz.

Sylwia | 2011-12-24