Wyższa szkoła skutecznej retoryki

Wydawnictwo: Onepress
9788324620456

* Seminarium z retoryki * Błyskawiczne przekonywanie innych do swoich kompetencji* Budowanie pozytywnego wizerunku bez lizusostwa* Stosowanie skutecznej retoryki w drażliwych sytuacjach* Techniki błyskotliwych przemówień publicznych* Retoryka bez sekretów Sukces nie zawsze idzie w parze z kompetencjami zawodowymi. Niektórzy twierdzą nawet, że całkowicie się z nimi rozmija. To, jak jesteś postrzegany, często zależy nie od tego, CO mówisz, ale JAK to robisz. Jeśli więc nastawiasz się na sukces i myślisz, że nic Cię nie powstrzyma - lepiej przed szturmem zabezpiecz tyły. Im wcześniej zaczniesz stosować zwycięskie taktyki, tym większa szansa na świetną karierę. Na studiach jak na wojnie...ZADANIA DO WYKONANIA* Zwrócenie na siebie życzliwej uwagi ważnych ludzi i pozostanie w ich pamięci.* Zyskanie opinii osoby błyskotliwej i kompetentnej.* Zdobycie umiejętności gładkiego radzenia sobie w sytuacjach, w których jesteś oceniany - podczas egzaminów ustnych, wygłaszania referatów, udzielania odpowiedzi na pytania wykładowców, zabierania głosu w trakcie wykładów i konferencji. Ceniona specjalistka zajmująca się odkrywaniem sekretów retoryki otwiera przed Tobą świat wyrafinowanych trików retorycznych i zasad niewidzialnej manipulacji, skutecznych taktyk i sprawdzonych w środowisku naukowym wzorców komunikacji. Zdobądź wiedzę, której nie zagwarantuje Ci żadne seminarium, a której wszyscy będą od Ciebie wymagać.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion