Zgłosuj na książki roku 2017

Zostań swoją szefową, czyli jak stworzyć i prowadzić własną firmę

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Idź na swoje - i poczuj tę ogromną satysfakcję!Zakładanie własnej firmy, czyli gdzie szukać informacji i pomocyWłasna działalność gospodarcza, czyli Twój najlepszy pomysł na biznesWzory wniosków i umów, czyli legalna ściągaTysiące kobiet w Polsce codziennie zastanawiają się nad założeniem własnej działalności gospodarczej. Powodów jest bardzo wiele: ciągle obecne w wielu firmach dyskryminacja i mobbing, szklany sufit, zamykający kobietom drogę na szczyt, bezrobocie, chęć polepszenia swojej sytuacji majątkowej i osobistej albo po prostu pasja, domagająca się ujścia w formie innej niż bezproduktywne ślęczenie w czyimś biurze. Niestety, znaczna część z tych marzycielek nie realizuje swojej wizji i nie podąża za własnym instynktem. Dlaczego? Otóż poza ryzykiem, wpisanym w każdy skok na głęboką wodę, powstrzymuje je konieczność dopełnienia wielu formalności i skomplikowana procedura zakładania oraz prowadzenia własnej firmy. Na szczęście teraz będziemy mieć do dyspozycji znakomitą książkę Anny Konarzewskiej-Żuczek.W Zostań swoją szefową, czyli jak stworzyć i prowadzić własną firmę znajdziesz konkretne wskazówki, pozwalające zorientować się w przepisach i nie utknąć na jakiejś rafie. Niezależnie od tego, jaki typ działalności planujesz prowadzić, zdobędziesz wiedzę o obowiązującym prawie, regułach pisania biznesplanu i możliwościach sfinansowania swojego przedsięwzięcia. Dowiesz się także więcej o wyborze sposobu opodatkowania w zależności od typu działalności oraz o działaniach marketingowych. Następnie przejrzysz szczegółowe propozycje i pomysły autorki, dotyczące różnych dziedzin prowadzenia działalności ? od apteki do szkoły tańca - oraz gotowe wzory różnych ważnych umów. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!Forma prowadzenia działalności gospodarczej i rejestracja firmyBiznesplan i pieniądze na rozpoczęcie działalności gospodarczejDobra reklama ? połowa sukcesuPrzedszkole i dom senioraBiuro podróży i biuro rachunkoweFirma sprzątająca i fitness klubGabinet kosmetyczny i gabinet stomatologicznyGospodarstwo agroturystyczne, projektowanie ogrodów i utrzymanie terenów zielonychKawiarnia, kwiaciarnia i pizzeriaKlinika weterynaryjna i sklep z artykułami dla zwierzątSalon fryzjerski i salon optycznySklep spożywczy, ciucholand i aptekaSzkoła językowa i szkoła tańcaSzefowa to brzmi dumnie! Spełnij swoje marzenia!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion