Firma jak kamorra. 11 strategicznych zasad mafii w legalnym biznesie

biznes, finanse

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Czytacz | 2017-10-04
Przeczytana: 18 września 2017

Książka podzielona jest na dwie części. Właściwie każda z nich mogłyby stanowić oddzielną publikacje. Mnie osobiście bardziej wciągnęła pierwsza, która ma charakter mafijnej opowieści. W drugiej części zawarte są informacje dotyczące struktur i samego zarządzania organizacją. Niestety osoba, która chociaż w minimalnych stopniu otarła się o tematykę zarządzania organizacjami, nie znajdzie tutaj nic nadzwyczajnego.

Podsumowując, książka dobra dla osób, które łagodnie chce wejść w tematykę zarządzania.

Moja ocena jest dość krytyczna, lecz po hucznym opisie książki jaki przeczytałem na stronie wydawnictwa oczekiwałem dużo więcej.