Deszcz pieniędzy. Model RAIN, czyli skuteczne rozmowy sprzedażowe

Wydawnictwo: Onepress

Niech spadnie na Ciebie deszcz pieniędzy!Nowe technologie i zmieniające się style komunikacji odgrywają coraz większą rolę w naszym życiu zawodowym. Jedno tylko się nie zmienia - sprzedaż to ciągle kwestia umiejętnie poprowadzonej rozmowy. To właśnie w takich dialogach rodzą się nowe okazje sprzedażowe, zawierane są intratne transakcje i tworzą się długofalowe relacje.Metodyka RAIN pomogła dziesiątkom tysięcy osób nauczyć się prowadzenia skutecznych rozmów sprzedażowych. Dzięki niej także Ty rozwiniesz odpowiednie podejście psychologiczne, zdobędziesz umiejętności i wiedzę oraz skokowo poprawisz wyniki. Nauczysz się budować bliską relację i zaufanie już przy pierwszym kontakcie oraz stosować niezawodne zasady wywierania wpływu w sprzedaży. Jeśli wdrożysz w życie jedynie połowę pomysłów zawartych w tej książce, nigdy więcej nie będziesz mieć problemów ze sprzedażą. Zacznij już teraz płynnie przechodzić od powitania do finalizowania transakcji z kolejnymi klientami!Rapport (porozumienie)Aspirations and Afflictions (aspiracje i doświadczenie)Impact (oddziaływanie)New Reality (nowa rzeczywistość)Książka zawiera darmowe materiały internetowe, wspomagające proces sprzedaży metodą RAIN!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Robson73 | 2017-02-09
Przeczytana: 03 lutego 2017

Bardzo dobra książka na temat sprzedaży - najnowszych i sprawdzonych trendów. Panowie Schultz i Doerr wiedzą o czym piszą i co chcą przekazać.
Książka zarówno dla "świeżaków" jak i doświadczonych i zaprawionych w bojach sprzedawców.
Ładnie to ujął Philip Kotler "Można znaleźć wiele książek na temat sprzedaży, jednak od czasu do czasu pojawia się publikacja prezentująca świeże podejście do tematu. Nawet doświadczony specjalista powinien przeczytać tę pozycję". Polecam bo naprawdę wwarto.