Perswazja. Droga do osiągania celów

Wydawnictwo: Onepress

Tym, czego Ci trzeba, jest: * siła, pomagająca Ci postawić na swoim w każdej sytuacji * energia, pozwalająca ominąć przeszkody na drodze do celu * inspiracja, zapewniająca skuteczne przekonanie innych, że Twoje pomysły są najlepszeMowa jest srebrem, milczenie złotem, perswazja platynąCzym jest perswazja? To niezwykle skuteczne narzędzie, pozwalające osiągnąć wszystko, co sobie zamierzyłeś, zrealizować każdy, najśmielszy nawet plan. Nie musisz manipulować ludźmi wokół Ciebie ani ich uwodzić. Wystarczy odrobina sugestywnej retoryki, by świadomie i całkowicie dobrowolnie przyjęli Twoje pomysły oraz propozycje jako najlepsze możliwe rozwiązania.Poznaj niezawodne techniki perswazji. Naucz się zdobywać zaufanie i umiejętnie korzystać z tego kredytu. Dowiedz się, jak i kiedy stosować argumenty emocjonalne. Negocjuj najkorzystniejsze dla siebie warunki zarówno w środowisku zawodowym, jak i życiu prywatnym. * Perswazyjne oferty -- tworzenie efektywnych tekstów reklamowych i PR-owych. * Sprzedaż -- skuteczne przekonywanie ludzi, że powinni zostać Twoimi klientami. * Autopromocja -- zdobywanie każdej pracy, radzenie sobie z rozmową kwalifikacyjną. * Negocjacje -- zdobywanie przewagi nad rozmówcą w najbardziej kryzysowej sytuacji.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion