Nie przepłacaj. Poradnik konsumenta - jak negocjować najlepsze warunki

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

* Poznaj podstawowe zasady i techniki negocjacji oraz rolę mowy ciała w komunikacji * Dowiedz się, jak zapewnić sobie najkorzystniejszy zakup lub sprzedaż towarów i usług * Sprawdź, jak zręczne negocjacje mogą zapewnić Ci lepsze warunki lub podwyżkę w pracy * Nadchodzi konsument w pełni świadomy! * Czy odnosisz wrażenie, że często przepłacasz za swoje zakupy? * Czy zdarza Ci się rezygnować z zakupu ze względu na cenę towaru? * Czy uważasz, że większość usług, za które płacisz, nie jest warta swojej ceny? Często wystarczy zaledwie odrobina inicjatywy, by zaoszczędzić sporą sumkę pieniędzy. Bez względu na to, czy sprzedajesz lub kupujesz mieszkanie, przygotowujesz przyjęcie weselne, planujesz zakup samochodu, sprzętu RTV czy AGD, wybierasz wczasy w biurze podróży, składasz reklamację, czy rozmawiasz ze swoim przełożonym - dobrze poprowadzone negocjacje za każdym razem pozwolą Ci zyskać korzystniejszą ofertę. Wystarczy poznać kilka kluczowych zasad, dzięki którym będziesz wiedział, co, kiedy i jak zrobić, by otrzymać więcej, płacąc mniej. Negocjacje mogą Ci przynieść wiele przyjemności, nawet jeśli nie czujesz się komfortowo w takich sytuacjach. Gdy uda Ci się uzyskać niższą cenę dzięki własnym wysiłkom, poczujesz, że osiągnąłeś prawdziwy sukces. Jeśli przeczytasz tę książkę od deski do deski, pomoże Ci ona opracować Twoją własną, najwygodniejszą dla Ciebie strategię negocjacyjną. Możesz także korzystać z niej jak z publikacji encyklopedycznej i przeczytać wyłącznie ten rozdział, który traktuje o interesującym Cię aktualnie rodzaju negocjacji. Zacznij oszczędzanie od dziś - skutecznie i dynamicznie!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Krzysztof Kaźmierczyk | 2014-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2014

Nic nie wiedziałem o negocjacjach; teraz już wiem trochę. Polecam :)