MLM. Profesjonalny marketing sieciowy - sposób na sukces w biznesie

Okładka książki MLM. Profesjonalny marketing sieciowy - sposób na sukces w biznesie Paweł Lenar
Paweł Lenar Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Onepress

Temat trudny chociaż ciekawy. O MLM słychać wiele różnych opinii albo świetne albo bardzo złe. Więc temat kusił aby więcej o nim się dowiedzieć, trochę szukałam informacji w internecie. Nawet przez chwilę myślałam, że może taka praca to będzie dobre uzupełnienie obecnej pracy.

Książką przez 3/4 jest bardzo merytoryczna, wiele ciekawych wątków porusza i zdaję się być bardzo obiektywna. Kusiła bardzo aby wejść w MLM. Niestety jej ostatnia część to była typowa sprzedaż "przyjdź i zobacz jak tutaj jest świetnie". Jak również umówione mechanizmy sprzedaży z przed wielu lat, kiedyś działałam w sprzedaży przez chwilę i niestety niczego nowego się nie dowiedziałam. Za to bardzo męczyłam ostatnie rozdziały.

Książka warta przeczytania, bo pozwala zrozumieć czemu są tak dobre i złe opinie zarazem. Niestety firmy MLM nie zmieniły się od lat 90-tych, a nawet jeszcze mocniej uderzają w swoich pracowników, którzy sami do nich przychodzą i nie wiedzą jakie mają prawa i rzeczywiste obowiązki.

Jedna z najlepszych książek o tej tematyce, a co najważniejsze napisana przez praktyka i człowieka z wynikami.

W porównaniu do wielu tego typu książek mamy tu mało wypełniaczy, ale zamiast tego tzw. "samo mięso". Gorąco polecam tę książkę wszystkim, którzy są zainteresowani prowadzeniem biznesu w ramach Marketingu Sieciowego.

• Audioteka.pl
  • Motywacja i samodoskonalenie
  • Multi Level Marketing
  • A Biznesowe/poradniki
  • Rozwój osobisty

Dodaj cytat z książki MLM. Profesjonalny marketing sieciowy - sposób na sukces w biznesie