Być wielkim jak dziecko

Wydawnictwo: eSPe
9788374820561
poradniki

Rozważając radosne tajemnice różańcowe znany mnich doszedł do oryginalnych, często zaskakujących wniosków. Oto kilka z nich:Każdy człowiek ma być jakiś, a nie byle jaki.W sprawach wiary dzieci rzadko naśladują swych rodziców.Dzisiaj w imię wolności wprowadza się ograniczenia.Wielu ludzi obchodzi święta Bożego Narodzenia bez odwoływania się do Bożego Narodzenia.To nie braci muzułmanów rażą choinki.Coś, co wydaje się oczywiste, może mieć drugie dno.Jezus irytuje tych, którzy żyją w grzechu.Ten, kto szanuje ludzi, będzie szanował i zwierzęta,

Ladona | 2014-08-05
Ala | 2014-03-06