Whale Done! Czego menedżer może nauczyć się od trenera orek

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Kamila | 2016-01-27
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 27 stycznia 2016

Książka stanowi kompendium wiedzy dla osoby, która interesuje się zarządzaniem. Nie jest to naukowy poradnik, ale poradnik dla każdego, napisany w łatwej i przystępnej formie. Dodatkowo uważam, że książkę powinien przeczytać każdy ponieważ informacje zawarte w książce wpływają na poprawę komunikacji w pracy (przełożony - pracownik; dyrektor-naczelni) czy w domu (relacje rodzic - dziecko; rodzeństwo).

Anysta | 2014-12-08
Przeczytana: 08 grudnia 2014

Każda książka firmowana nazwiskiem Blancharda gwarantuje nam to, że po zakończeniu lektury wyjdziemy z tej przygody z garścią dobrych rad. Książka jest niezbędnym kompendium wiedzy dla każdej osoby która ma styczność z zarządzaniem. Nie jest to typowy naukowy poradnik dzięki temu, w łatwej i przystępnej formie możemy otrzymać rady przydatne do biznesowego wykorzystania.

impossivel | 2016-11-28
Anja | 2013-07-31