Tylko bez nerwów. Zarządzanie stresem w pracy

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Wabi | 2016-02-27
Przeczytana: 2015 rok

Poradnik, który wskazuje sport i hobby na odreagowanie stresu w pracy, który jest nieunikniony.

Zzyciaksiazek | 2015-07-29
Przeczytana: luty 2012

Pracuje się coraz szybciej. Od pracownika wymaga się ciągłego doskonalenia posiadanych i nabywania nowych umiejętności. Jest się odpowiedzialnym za coraz więcej zadań. Do tego świadomość kryzysu ekonomicznego, niestabilność zatrudnienia i rosnące bezrobocie. Jak odnaleźć się w tej rzeczywistości? Opanować emocje, by nie zwariować, być skutecznym i zadowolonym z wykonywanej pracy?

Podpowiedź można znaleźć w podręczniku „Tylko bez nerwów”. Jest to kompendium wiedzy o stresie i zarządzaniu nim. Autor analizuje zjawisko stresu, opisuje jego odmiany i jak radzić sobie z nim. Zarówno w pracy, jaki i w godzinach odpoczynku, gdzie dopiero schodzi z napięcie.

Więcej: http://zzyciaksiazek.blogspot.com/2012/02/jak-radzic-sobie-z-napieciem-w-pracy.html

lili111 | 2013-10-22
Mirko1981 | 2017-06-22