Sabotaż w dziale obsługi klienta, czyli jak zniechęcić klientów i sprawić, by odeszli

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Bartosz Kamejsza | 2015-01-16
Przeczytana: 2008 rok

Bardzo interesująca propozycja. Zawiera wyłącznie "case study" które dostarczają nam mnóstwo śmiechu. Książka zdecydowanie wyróżnia się od nudnych pozycji o podobnej tematyce.

Łatwo ją polecić kolegom/współpracownikom, bo sarkastyczny ale pełen powagi ton w jakim pisze autor sprawia że czytelnik z przyjemnością stawia się w roli krytycznego recenzenta zespołu obsługi klienta który za wszelką cenę stara się stracić jak najwięcej klientów. To cudowne uczucie przyglądać się i wiedzieć że sami tak nie postępujemy, aby za chwilę jednak zobaczyć scenkę z naszego życia (czy to jako klient czy jako usługodawca) i przekonać się jak nasz sposób formułowania myśli odbierają klienci :)

wojcur | 2017-11-19
Przeczytana: 11 lutego 2015