Zgłosuj na książki roku 2017

Musimy pogadać. Trudne rozmowy z szefem

Wydawnictwo: Onepress

* Profesjonalne dialogi* Podejmowanie rozmów na temat podwyżki, awansu i oceny wyników pracy* Omawianie drażliwych, przykrych i niewygodnych tematów* Praktyczne scenariusze, ułatwiające profesjonalną wymianę zdań* Niezawodny sposób na szefaSzczera i otwarta rozmowa z Twoim przełożonym może nie należeć do najprostszych zadań, z jakimi przyszło Ci się zmierzyć w Twojej karierze zawodowej. Czujesz onieśmielenie i stres, tętno rośnie, źrenice się rozszerzają, a ręce wpadają w nieprzyjemny rezonans? Przyda Ci się wsparcie, by zebrać się na odwagę i porozmawiać w końcu z szefem na temat ważnych dla Ciebie spraw. Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy.Ten praktyczny poradnik pokaże Ci, jak z gracją i wdziękiem poruszać się w gąszczu problemów charakterystycznych dla miejsca pracy. Doradzi, jak przeprowadzić każdą, najtrudniejszą nawet rozmowę, bez względu na to, czy dotyczyć ona będzie ewentualnej podwyżki, awansu, dyskryminacji, czy odniesienia się do złej oceny wyników Twojej pracy. Podpowie też, jak rozegrać akcję psychologicznie i jak odkryć, co myśli Twój szef. Dopełnieniem całości są realistyczne scenariusze różnych rodzajów dialogu oraz rady dotyczące rozpoczynania i kończenia rozmów.Problemy do omówienia* Wyrażanie niezadowolenia odnośnie warunków pracy i współpracowników.* Skargi na molestowanie, dyskryminację i stosowanie przemocy.* Prośby o urlop macierzyński, zwolnienie chorobowe lub inne formy wolnego.* Reakcje na zwolnienie, redukcję etatów lub postępowanie dyscyplinarne.* Informowanie o rezygnacji z pracy.* Oraz wiele innych

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion