Kawa bez tajemnic

Wydawnictwo: Kreator
poradniki

By przyrządzać i doprawiać kawę o zapachu moki i gęstości miodowego płynu , nie musisz wcale posiąść kunsztu, jaki opanowały kawiarki w Polszcze, w domu porządnym, z dawnego zwyczaju . Mrożony suflet mokka, krem kataloński, po wiedeńsku i kolumbijsku, Cafe á la Pompadour już wkrótce zamienisz smak kawy z ekspresu na bardziej wyrafinowany. Przekonaj się, czy rzeczywiście kawa, z jej 1200 składnikami chemicznymi, może być szkodliwa dla zdrowia i jak należy ją parzyć, by ograniczyć szkodliwe działanie. I ciekawostka: z książki dowiesz się jak założyć doniczkową uprawę Coffea Arabica .

Oliwia | 2014-10-23
Przeczytana: 24 października 2014