Teoretyczne i praktyczne aspekty zarządzania finansami przedsiębiorstwa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Podręcznik kompleksowo ujmuje podstawowe problemy związane z zarządzaniem finansami przedsiębiorstw, a w szczególności: analizę finansowa przedsiębiorstwa, prognozowanie potrzeb finansowych, planowanie i ocenę opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych, zarządzanie kapitałem obrotowym, inwestycje finansowe i analizę kosztu kapitału przedsiębiorstwa. Każdy rozdział jest zakończony zestawem pytań kontrolnych i bibliografią. Zaletą pracy jest oparcie jej na polskiej praktyce zarządzania finansami przedsiębiorstw.

Chaoticreader | 2016-04-11
wan | 2014-04-15