Projektowanie stron internetowych. Przewodnik dla początkujących webmasterów po (X)HTML, CSS i grafice

Wydawnictwo: Helion

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

glonojad | 2016-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2016

Oczywiście są to podstawy podstaw i to sprzed kilku lat, ale jako takie sprawdzają się idealnie. Nie ma w tym wydaniu html5 i css3 - lekko jedynie wspomniane są na tamten czas dopiero przyszłe standardy, ale wiadomo że trzeba mieć solidne podstawy i w tym segmencie ta książka pasuje jak ulał. Jennifer Robbins w większości swoich wywodów prowadzi czytelnika za rękę, ma fajny styl pisania związany z ciągłym kontaktem z czytelnikiem, ale to laikowi naprawdę dobrze robi. Łatwo i przystępnie wytłuszcza problem od początku do końca, nie zniechęca, a wręcz zachęca do pogłębiania tematu. Polecam!

Olek994 | 2014-09-12
mysza | 2014-01-07