Kompozycje roślinne na balkon i taras

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki

Jak atrakcyjnie ozdobić balkon, taras lub wejście do domu roślinami w donicach?Które kwiaty letnie, byliny, pnącza i karłowate krzewy najlepiej nadają się do posadzenia w pojemnikach?Jak właściwie łączyć ze sobą kolory kwiatów i donic, aby uzyskać kompozycje kontrastowe, stonowane lub harmonijne?Jak zestawić rośliny o różnych kształtach w efektowne grupy przestrzenne?Poznaj zasady tworzenia miniaturowych kompozycji roślinnych, dzięki którym nawet miejski krajobraz można zmienić w przytulne otoczenie.

Szara | 2013-07-19
Przeczytana: 2010 rok