E-biznes. Poradnik praktyka

Wydawnictwo: Helion
biznes, finanse

Sprzedaż internetowa, prowadzona zarówno przez e-sklepy, jak i serwisy aukcyjne, od dawna odgrywa znaczącą rolę w biznesie. Większość z nas korzysta z możliwości skontaktowania się poprzez sieć, by przedstawić swoją ofertę lub znaleźć coś dla siebie. Zanim jednak rozkręcisz lub rozwiniesz własny e-biznes, przeczytaj, jak to się robi. Po co powtarzać błędy poprzedników? Chyba nie chcesz zostać na lodzie? Poznaj rady doświadczonego eksperta i przedsiębiorcy, zawarte w drugim, uaktualnionym wydaniu bestsellerowej książki E-biznes. Poradnik praktyka.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Magda | 2017-12-02
Przeczytana: 20 lutego 2013

Warto zacząć od tej pozycji przy rozpoczęciu swojej działalności online.

Kamila | 2017-03-16
AnnaSikorska | 2015-03-19