Wielkie umysły programowania. Jak myślą i pracują twórcy najważniejszych języków

Wydawnictwo: Helion

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Kerszi | 2018-03-15
Przeczytana: 15 marca 2018

10 lat w informatyce to kawał czasu, ale ta książka jest ciągle aktualna. Może teraz są i jakieś nowości, ale czy np. w matematyce zasada dodawania się zmieniła ostatnio? Nie. Autorzy języków programowania są już dość leciwi i nie wiadomo czy autor by zdążył z nimi wywiady zrobić, przynajmniej ze wszystkimi, więc dobrze że książka powstała. Perl, Python są przecież z lat 80-tych i 90-tych!! Zaś C, Basic, AWK są jeszcze starsze. Ten egzemplarz to gratka dla programistów i historyków programowania (Chociaż nie wiem czy jest ktoś taki). Długo się czyta, ale warto!