Karty klasyczne - wróżenie

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Niniejsza książka o pisuje znaczenie wróżebne kart klasycznych i Lenormand. Odsłania ich tajemną moc i mądrość. Podaje techniki czytania i pracy z całymi układami.Przez bogactwo wiedzy wróżbiarskiej książka ta stanowi niezastąpiony podręcznik dla każdego, kto chce rozumieć o czym mówią karty.

Agniecha | 2012-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2012

Znajoma i zwyczajna talia kart może mieć najróżniejsze zastosowania. Jedni używają jej do gry, inni budują domki z kart, a jeszcze inni wykorzystują karty w zupełnie innym celu – do wróżenia. Jedna z polskich wróżbitek- Grażyna Tutak, w publikacji „Karty klasyczne- wróżenie”- opartej na wcześniejszej publikacji, pomaga zrozumieć znaczenie kart, a także uczy nas czytania z nich i układów, w których możemy je odnaleźć. Do książki dołącza także talię autorskich kart.

Odpowiednio wykorzystywana talia kart może dać nam odpowiedź na wiele znaczących pytań. Powie nam co może nas spotkać w bliskiej, czy też dalekiej przyszłości, a także co dzieje się teraz, a czego nie jesteśmy świadomi. Czy to za pomocą karo, czy pika, każda karta ma zupełnie odmienne znaczenie. Jedne mówią nam o naszym życiu uczuciowym, inne zdradzą tajemnice naszego zdrowia. Można interpretować zarówno każdą z osobna, jak i w swoistych układach. Różnorakie ułożenia dadzą nam bardzo wiele odpowiedzi dotyczących naszego...

Justyna | 2011-06-23
fiendishfiancee | 2016-06-30